Om os

Partnertekst består af et team af dedikerede og rutinerede ordsnedkere, som sætter en ære i at levere velskrevne tekster af højeste kvalitet.

Hvorfor skal jeg vælge Partnertekst?

Svaret er ganske enkelt. Vi er dygtige, billige og vi overholder altid aftaler, når det handler om levering. Vi vil meget gerne dyrke de langvarige relationer, og derfor ønsker vi at gøre såre simpelt for dig at være kunde hos os. Det gør vi blandt andet ved, at du som kunde får en fast kontaktperson, som varetager din bestilling. Samme person sender dig selvfølgelig overskueligt statusark, når din ordre er eksekveret. Det er nemt!

Kom til tops i søgemaskinerne

Hos Partnertekst er vi ikke udelukkende hurtige på tasterne og kreative i vores tekstforfatning. Vi har også digitalt blod løbende i vores årer, og derfor ved vi, hvordan tekster skal skrues sammen, så du får succes med dit SEO-arbejde. I vores stab har vi flere ansatte med mange års erfaring fra SEO-branchen, så vil du til tops i søgemaskinerne, booste din organiske trafik og skabe mere salg, så er vi den perfekte samarbejdspartner.

Her holder vi til

Partnertekst har kontor i Ikast, hvorfra vi hver dag modtager bestillinger og producerer tekster for et hav af forskellige kunder. Vores mange års erfaring gør, at vi har et indgående kendskab til alverdens brancher – helt sikkert også din. Derfor er ingen opgaver hverken for store eller for små, hvis du vil have os til at varetage din tekstforfatning.

Tøv ikke med at kontakte os, så vi sammen kan lægge den helt rigtige content-strategi for dig og din virksomhed.

Koordinatorer/HR:
+45 42 63 55 70

Vores fantastiske team

Kristian Mølgaard
Indehaver / salg
+45 42 63 55 70
kontakt@partnertekst.dk

Mia Poulsen
Koordinator
+45 42 66 57 89
mia@partnertekst.dk

Stefanie Hjorth
Koordinator
+45 42 66 57 89
stefanie@partnertekst.dk

 

 

Maj Laden Nørgaard
Koordinator Onsite
+45 42 66 57 89
maj@partnertekst.dk

Ronni Vester
Direktør
+45 42 66 57 89
ronni@partnertekst.dk

Jakob Kramer
HR Manager
+45 42 66 57 89
jakob@partnertekst.dk

 

Niklas Meldgård
Digital Marketing Trainee
+45 42 66 57 89
niklas@partnertekst.dk

 

 

Christoffer Thorsager
Indkøber
+45 42 66 59 61
christoffer@partnertekst.dk

 

 

Få et uforpligtende tilbud!

Få et uforpligtende tilbud på din tekstopgave!

Eller send os en besked her

Få et uforpligtende tilbud

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest