Kontakt os

Send os en besked

Vores fantastiske team

Ronni Vester

CEO

+45 24 62 82 63

ronni@partnertekst.dk

Stefanie Hjorth

Project and Content Manager

+45 42 63 91 65

stefanie@partnertekst.dk

Ninna Thorre Kristensen

Copywriter & rekrutteringsmedarbejder

ninna@partnertekst.dk

Pernille Grønning Jensen

Kontorassistent

+45 42 66 01 89

pernille@partnertekst.dk

Christoffer Thorsager

Head of Sales

+45 51 93 63 01

christoffer@partnertekst.dk

Kirstine Sø Dieckmann

Project and Content Manager

+45 42 66 57 89

kirstine@partnertekst.dk

Sarah le Fevre Munkgaard

Copywriter

_

sarah@partnertekst.dk

Mathias Lysholt

Account Manager

+45 42 61 37 49

mathias@partnertekst.dk

Ahmet Yilmaz

Head of Finance

+45 42 66 59 61

ahmet@partnertekst.dk

Line Kaspersen

Copywriter

_

line@partnertekst.dk

Mia Poulsen

Project and Content Manager

+45 42 66 57 89
mia@partnertekst.dk

Nicolai Duelund Jensen

Sales

+45 42 66 12 57

nicolai@partnertekst.dk

Anita Rahbek Tranholm

Salgs- og indkøbsassistent

_

anita@partnertekst.dk

Pin It on Pinterest